banner28

Mustafa İsen Ferizlide Devam Eden Yatırım Çalışmalarını İnceledi

Ak Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, hafta sonu Ferizli’de bir dizi temaslarda bulundu. İlçede devam eden yatırım çalışmalarını Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ile birlikte yerinde inceledi. Ardından esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Mustafa İsen Ferizlide Devam Eden Yatırım Çalışmalarını İnceledi
banner3

Ak Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen hafta sonu Ferizli’deydi. Önce inşası süren ilçe hastanesini gezdi. Gelinen son nokta hakkında yetkililerden bilgi aldı. Ardından Ferizli Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti. Burada fabrikaların yetkilileri ile görüşerek bilgi aldı.

Ferizli’de yatırım çalışmalarının hızla sürdüğünü vurgulayan İsen, “Ferizli bugün çok iyi noktalara geldi. Sağlık alanında Ferizli’ye yakışır yeni ve modern bir hastane yapılıyor. Yeni kurulacak Ulaşım ve Lojistik Fakültesi ile eğitim kalitesi yükseliyor. Sulama projesi tarımı modernleştirecek. Çiftçilerimiz yıllık ürünlerini katlama fırsatı bulacaklar. Organize sanayi bölgeleri, bu bölgelerin sanayisini geliştirecek. Önümüzdeki yıllarda Ferizli hem tarımda, hem de sanayide adından sıkça söz ettirecek. Bu bölgeler çok daha gelişecek. Sanayi bölgeleri kurulurken kaliteli tarım arazileri de korunuyor. Hiçbir vatandaşımızın endişesi olmasın,” dedi.

Son olarak İsen, Başkan Soğuk ile beraber Ferizli’de esnaf ve vatandaşları da ziyaret etti. Vatandaşların halini hatırını sordu. Türkiye’nin geldiği nokta açısından 24 Haziran seçimlerinin öneminden bahsetti. İsen, “inşallah siz değerli vatandaşlarımızın destekleri ile 24 Haziran seçimlerini ilk turda kazanacağız. Ülkemizin önünü hep birlikte açacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifadeleriyle önümüzdeki dönem de daha çok refah, daha zenginlik, daha çok huzur, daha çok yatırım olacak. 81 vilayeti ile ülkemizi güçlendirip, kalkındıracağız,” diye konuştu.

Belediye Başkanı Ahmet Soğuk Prof. Dr. Mustafa İsen’e teşekkür etti ve: “İnşallah devam eden çalışmalar tamamlandığında açılışlarını birlikte yapacağız.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2018, 13:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER