Murat Kaya Pazar Esnafını Ziyaret Etti

Başkan Kaya; Pazaryeri’nde ki esnafın büyük bir bölümünü tek tek ziyaret ederek ‘’Hayırlı Pazarlar’’ dileğinde bulundu, İstek ve şikâyetleri hakkında bilgi aldı. Pazaryeri esnafı genel olarak memnuniyetlerini belirtirken, istek ve şikâyetlerini de dile getirdiler.

Murat Kaya Pazar Esnafını Ziyaret Etti
banner3

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Perşembe Pazarında pazar yeri esnafını ziyaret edip dertlerini dinledi. Birçok esnafın katıldığı sohbette, pazar yeri esnafının sorunları ve yaşadığı sıkıntılar dile getirildi.

Esnaflara Ziyaret

Geyve Adnan Menderes Kapalı Pazar yeri ile birlikte İlçe Merkezi ve Köylü Pazarında Perşembe günleri kurulan pazarda, yaklaşık 1 saat boyunca dolaşan Başkan Kaya’ya, esnaf ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Bazı vatandaşlar hatıra fotoğrafı çektirirken, bazıları ise Başkan Kaya’ya Pazar yerindeki sıkıntıları aktardı.

Sorunlar Dinlendi.

Vatandaşları ve pazar esnafını dinleyen Başkan Kaya;“ Pazar Yerinde tezgah açan esnaflarımızı ziyaret ettiklerini, Özellikle esnafımızın yoğun olduğu noktalarda belirli bazı problemler var. Esnaflarımız ile bir araya gelerek sorunlarını ve taleplerini dinleyerek bunları not aldık. Çözülmesi ivedi olan sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturacağız” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 06:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER