banner28

Muhtarlarımız Önemli Hizmet Ortaklarımızdır

Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem’i ziyaret ederek Adapazarı muhtarları ile bir araya gelen ve mahallelerin talep ve ihtiyaçlarını içeren dosyayı teslim alan Başkan Işıksu, ortak çalışma ile Adapazarı’nı daha ileriye taşıyacaklarının altını çizdi. Işıksu, “Muhtarlarımız önemli hizmet ortaklarımızdır. Birlikte çalışacağız ve şehrimizi daha da güzelleştireceğiz.” dedi.

Muhtarlarımız Önemli Hizmet Ortaklarımızdır
banner3

Muhtarlardan Işıksu’ya Destek Mesajı

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Başkan Yardımcıları; Hilmi Kızılcık, Fatih Çelikel ve Yusuf Özden ile birlikte Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem ve Adapazarı mahallelerinde hizmet veren muhtarlarla bir araya geldi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Erdem, yeni bir hizmet döneminin başladığını belirterek Başkan Işıksu’ya başarılar diledi. Erdem, “Muhtarlar olarak hepimizin mahallelerimizde hedefleri var. Biz Adapazarı’nda yeni dönemde önemli çalışmaların hayata geçeceğine inanıyoruz ve katkı sağlamaya hazırız.” diye konuştu.

Adapazarı’nı Birlikte Daha İleriye Taşıyacağız

Erdem’in sözlerine teşekkür eden ve mahallelerin ihtiyaç ve taleplerini ayrıntılarıyla aktaran dosyayı teslim alan Başkan Mutlu Işıksu, seçim öncesinde dile getirdikleri gibi Adapazarı’nı birlikte yöneteceklerinin altını çizdi. Başkan Işıksu, “Seçim öncesinde 84 mahallemizde kapı kapı gezdik, hamdolsun birçok meseleyi o süreçte değerlendirdik. Bizlere yardımcı olan kıymetli muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Adapazarı’mızda hayata geçirmek istediğimiz projelerimizi de kamuoyu ile paylaştık ve şimdi hizmet vakti, projelerimize start verme vakti. Muhtarlarımız önemli hizmet ortaklarımızdır. Özellikle halkla birlikte yönetim ve Adapazarı’nı Çok Seviyoruz platformu çalışmalarımızda muhtarlarımızın desteklerini alacağımıza inanıyoruz. Her fırsatta ifade ediyorum. Dayanışma ve birlikte çalışma kültürünü canlı tuttuğumuz sürece üstesinden gelemeyeceğimiz iş yoktur. Ortak çalışma ile inşallah Adapazarı’mızı daha ileriye taşıyacağız. Birlikte çalışacağız ve şehrimizi daha da güzelleştireceğiz.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 13:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER