banner28

Muhtarlardan Başkan Soğuk'a Teşekkür Ziyareti

Ferizli Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş, mahalle muhtarlarıyla birlikte Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’u makamında ziyaret ettiler. Muhtarlar, kış ayında yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ve karla mücadele ekiplerine, gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler.

Muhtarlardan Başkan Soğuk'a Teşekkür Ziyareti
banner3

Muhtarlar adına açıklama yapan Ferizli Muhtarlar Derneği Yaşar Bakırtaş şöyle konuştu;

İlçemiz son yılların en şiddetli kışını yaşıyor. Zorlu kış şartlarına rağmen Değerli Belediye Başkanımız Ahmet Soğuk ve ekibinin gayretli, özverili çalışmaları sayesinde mahallelerimizde hiçbir olumsuzluk yaşanmadı. Ekipler üstün bir gayretle gece gündüz demedi, çalıştı ve yollarımızı sürekli açık tuttu. Tuzlama çalışmaları yaptılar. Değerli belediye başkanımıza ve çalışan arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Kışla alakalı yapılan çalışmalarda hiçbir mahallemizde eksiklik yâda aksaklık olmadı. Karla mücadele ekiplerimiz üstün bir gayret sarf ederek gece gündüz demeden çalıştılar. Başta çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanımız Ahmet Soğuk olmak üzere, büyük bir özveriyle gece gündüz çalışan belediye ekiplerimize teşekkür ederiz, dedi.

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk Ferizli Muhtarlar Derneği Yaşar Bakırtaş ve mahalle muhtarlarının ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Biz vatandaşımıza hizmet etmekle mükellefiz ve görevliyiz. Hep beraber birlik ve uyum içerisinde tüm mahallerimizde hizmetlerimizi sürdüreceğiz, dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2017, 09:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER