Muhtarlardan Başkan Soğuk'a Fakülte Teşekkür Ziyareti

Ferizli Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş ve beraberinde tüm mahalle muhtarları Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’u makamında ziyaret ettiler. Sayın Başkana fakülte için gösterdiği gayretlerinden dolayı teşekkür ettiler ve şükranlarını sundular. Ayrıca başta Sayın Vekiller olmak üzere emeği geçen tüm devlet yetkililerine de teşekkür ettiler.

Muhtarlardan Başkan Soğuk'a Fakülte Teşekkür Ziyareti
banner3

Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş günün anısına Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’a muhtarlar namına çiçek takdim etti.

Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’ta bu nazik davranışlarından dolayı muhtarlara teşekkür etti. Samimi bir şekilde ağırladı. Başkan Soğuk, “3-4 yıldan beri ilçeye bir Fakülte kurma gayretindeydik. Vekillerimizle konuyu sık sık görüşüyorduk. Sakarya’ya ikinci bir üniversite kurulması söz konusu olunca şimdi nasip oldu. 4 yıldan beri bu gayretin içerisindeydik. Yöremizde ulaşımla ilgili sanayi kurulacağını göz önüne alarak fakültemizin Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi olmasını kararlaştırdık. Yasa şimdi çıktı. Nasip bugüneymiş. Sayın Vekillerimiz Prof. Dr. Mustafa İsen ve Sayın Ayhan Sefer Üstün başta olma üzere tüm vekillerimize ve devlet görevlilerimize bende şükranlarımı sunarım. Bu eğitim faaliyeti ile ilçemiz dört dörtlük bir ilçe olma yolundadır. Rabbime şükürler olsun. Hayallerimiz bizlere güzel şeyler getirdi. Hayırlı olsun,” dedi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2018, 10:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER