banner28

Muhtarlar SASKİ'den Memnun

Karasu ve Kocaali’de görev yapan muhtarlar SASKİ’nin mahallelerine kaliteli altyapı hizmeti sunduğunu, ihtiyaç halinde de içmesuyu ve atıksu ile ilgili taleplerinin kısa süre içerisinde karşılandığını belirtti.

Muhtarlar SASKİ'den Memnun
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin tüm ilçelere kesintisiz bir şekilde ulaştırdığı altyapı hizmetleri, kurumun en önemli çözüm ortaklarından olan muhtarlarda memnuniyet oluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda açıklamalarda bulunan Karasu ve Kocaali’ye bağlı muhtarlar, kaliteli altyapı hizmeti aldıklarını, sorun anında da ekiplerin hemen gerekli müdahaleyi yaptığını belirterek, SASKİ yetkililerine teşekkür etti.  

                                                      

Gerekli Müdahaleler Hemen Yapılıyor

Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı Kızılcık Mahallesi Muhtarı İsmail Hakkı Demircioğlu, “Yeni Büyükşehir Yasasıyla tüm altyapı hizmetleri SASKİ’ye bağlandı. Artık Karasu’ya bağlı tüm mahallelere de altyapı hizmetini SASKİ sağlıyor. Saat kaç olursa olsun talep ettiğimiz hizmeti alıyoruz. Geçtiğimiz günlerde yaşanan sel felaketinde SASKİ’nin önemli çalışmaları oldu. Yağışlar başlamadan önce gerekli tedbirler alındı, yağışların ardından da sorun yaşayan bölgelere hemen müdahale edildi. SASKİ’nin hizmetlerinden dolayı Genel Müdürümüz Rüstem Keleş’e ve tüm çalışanlara çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

Sırtımızdan Büyük Bir Yük Kalktı

Karasu Tepetarla Mahallesi Muhtarı Sıtkı Bak, “Yeni yasayla sırtımızdan büyük bir yük kalktı. Altyapı ve su hizmetleri en büyük sorunumuzdu. İçmesuyu ve atıksu yatırımlarını kontrol etmekte çok zorlanıyorduk. Yatırım için kime gideceğimiz de belli değildi. Hamdolsun artık bir muhatabımız var. SASKİ tüm sıkıntılarımızı giderdi. İhtiyaç halinde de kısa süre içerisinde gerekli müdahaleler yapılıyor. Genel Müdürümüze ve Karasu’da çalışan tüm personelimize teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Süngüt’e Yeni İçmesuyu Kaynağı

Kocaali Süngüt Mahallesi Muhtarı Abdurrahman Dandan, “Mahallemizde içmesuyu yetersizliği yaşanıyordu. SASKİ’ye konuyu bildirdik. Kısa süre içerisinde talebimiz karşılandı. SASKİ’ye bağlı ekipler gece gündüz çalıştı ve mahallemize ulaştırmak üzere son derece kaliteli bir kaynak oluşturdu. İnşallah kısa süre içerisinde bu sondajı hatta bağlayarak mahallemizde zaman zaman yaşanan içmesuyu sorununa kesin çözüm getirmiş olacağız. Tüm SASKİ çalışanlarından Allah razı olsun” diye konuştu.

 

Vatandaşımız da Memnun

Küçük Karasu Mahallesi Muhtarı İbrahim İskender, “SASKİ bölgede gece gündüz çalışıyor. Saat kaç olursa olsun yetkililere ulaşıyoruz ve gerekli müdahaleleri yaptırıyoruz. SASKİ mahallelerimizin 50 yıllık ihtiyacını karşılayacak yatırımları hayata geçiriyor. Vatandaşımız da bu hizmetleri görüyor. SASKİ’nin yanındayız, SASKİ’den memnunuz. İnşallah kurumla işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Hizmetlerinden dolayı tüm SASKİ çalışanlarına teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Kaliteli Hizmet Alıyoruz

Karasu Subatağı Mahallesi Muhtarı Şaban Tutuş ise, “SASKİ’nin her an görev başında olması bizlere de güven veriyor. Saat kaç olursa olsun, hafta sonu ve bayram tatili hiç fark etmiyor, talebimiz üzerine hemen ekip geliyor. İşbirliği içerisinde çalışıyoruz. Bizlere sunulan bu kaliteli hizmetlerden dolayı SASKİ Genel Müdürü Sayın Rüstem Keleş’e ve tüm SASKİ çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2015, 15:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER