banner28

Mudurnu Mahallesi, Bayraktar Mahallesi Oldu

Adapazarı İlçesine bağlı 84’ncü ilçe olan Mudurnu Mahallesi’nin adı Bayraktar Mahallesi olarak değişti. Mahalle Muhtarı Mustafa Bayrak, mahallenin resmi mühür ve beratını Adapazarı Kaymakamlığı Mahalli İdareler Şefi İbrahim Arabacı’dan teslim aldı.

Mudurnu Mahallesi, Bayraktar Mahallesi Oldu
banner3

Abalı Mahalle sınırlarının geniş bir alanı kapsaması sebebi ve mahalle halkının da isteğiyle ikiye ayrılarak yeni bir muhtarlık olan Mudurnu Mahallesi’nin adı değişerek Bayraktar Mahallesi oldu.  Bayraktar Mahallesi Muhtarı Mustafa Bayrak, mahallenin resmi mühür ve beratını Adapazarı Kaymakamlığı Mahalli İdareler Şefi İbrahim Arabacı’dan teslim aldı.

GEREKÇEMİZİ SUNDUK

Mahalle isminin Mudurnu olması nedeniyle bazı resmi evrakların Mudurnu’ya gittiğini kaydeden Muhtar Bayrak, “Mahalle halkımızın da desteği ile ilgili yerlere gerekçelerimizle birlikte müracaat ederek mahallemizin isminin halk dilinde de yoğun olarak kullandığı Bayraktar Mahallesi talebinde bulunduk. Talebimiz onaylanarak mahallemizin adı Bayraktar Mahallesi olarak değiştirilmiştir. Mahalle halkımıza hayırlı olsun” dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2017, 11:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER