Miniklerden Asfalt Teşekkürü

Geyve Kazımpaşa İlköğretim Okulu’nun minik öğrencileri, okul müdürleri ve öğretmenleriyle birlikte Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı makamında ziyaret ettiler. Minikler, okullarında yapılan çevre düzenlemesi ve asfalt çalışması nedeniyle Başkan Kaya’ya teşekkür ettiler.

Miniklerden Asfalt Teşekkürü
banner3

Kazımpaşa İlköğretim Okulu Müdürü Remzi Şengül, öğretmen Mehmet Kaptan ile okuldan temsilen seçilen minik öğrenciler Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya teşekkür ziyaretinde bulundular.

 

Başkan Kaya’ya çiçek veren öğrenciler, “Sayın başkanım, okul bahçemiz çok güzel oldu. Bundan sonra çamur ve tozsuz bir alanda oyun oynayabileceğiz. Okulumuzda çevre düzenlemesi yaptırdığınız için ve okul bahçemize asfalt döktürüp, daha sağlıklı koşullarda eğitim almamıza katkı sağladığınız için size teşekkür ediyoruz” dediler.

 

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Kazımpaşa İlköğretim Okulu yönetici ve öğrencilerinin ziyaretinden mutluluk duyduğunu belirtti. Geyve Belediyesi olarak, okulların taleplerini mümkün olduğunca yerine getirmeye gayret gösterdiklerini ifade eden Başkanı Kaya “Elimizden geldiğince imkanlarımız yettiğince okullarımızda çevre düzenlemesi, okul etraflarındaki yolların ve okul bahçelerinin asfaltlanması çalışmalarımız devam edecek. Bu kapsamda okullarımızın daha iyi eğitim seviyesine ulaşması, öğrencilerimizin daha iyi şartlarda eğitim alması için gayret gösteriyoruz, bundan sonra da göstereceğiz.” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2017, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER