Minikler Derse Saleple Başladı

Adapazarı Belediyesi Bilgievi Öğrencileri, ders öncesi Adapazarı Belediyesi tarafından açılan salep standında saleplerini yudumlayarak derse başladı.

Minikler Derse Saleple Başladı
banner3

Adapazarı Belediyesi bilgi evi öğrencileri, Kütüphane Müdürü Tarkan Demirbaş ve bilgievi öğretmenleri ile birlikte güne saleple başladı. Salep standında minik öğrencilere salep ikramında bulunan Adapazarı Belediyesi Başkan Vekili Erol Aydın, “Çocuklarımız, gençlerimiz bizim geleceğimizdir. Geleceğimiz olan gençlerimizin daha iyi ortamlarda yetişebilmeleri için elimizden gelen her türlü imkanı onlara sunmayı istiyoruz. Milli Eğitim Müfredatında Bilgievi’nde eğitim alan öğrencilerimizle bugün de güne saleple başladık. Salebin güç ve kuvvet vererek soğuk havalardan korunmanın başta gelen içeceği olduğunu biliyoruz. Gençlerimizin sağlıklı, huzurlu ve kaliteli eğitim almasının yolu hastalıktan korunarak okuluna eksiksiz gitmekten geçiyor “dedi.

ÖĞRENCİLER MEMNUN

Başkan Aydın, “Çocuklarımızın daha sağlıklı ortamda oynayabilmeleri için çocuk parkları, semt spor sahaları, halı sahalar yaparak hizmete açıyoruz. Göreve başladığımız andan itibaren birçok projeyi hayata geçirdik. Tiyatrolar, kurslar düzenleyerek sosyal ve kültürel gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Gençlere yapılan yatırımlar kumbaraya atılan para gibi geleceğin yatırımı bilinciyle çalışmalar yapıyoruz” dedi. Sıcak salepten içen Adapazarı Belediyesi Bilgi evi 4. Sınıf öğrencisi Eda Özdemir, salebi beğendiğini söyleyerek, “Sıcak salep bu sene iyi ki yeniden açıldı. Tat olarak çok güzel. Sabah okula giderken üşüyoruz, salep içtiğimizde ısınıyoruz. Yapılan bu çalışmadan dolayı belediyemize teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2016, 12:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER