banner28

Minaresi Tamamlanmayan Camii Yardım Bekliyor

Karapürçek Uludere uzun zamandır inşaat halinde olan Uludere Camii, minaresinin tamamlanması için hayırseverlerin yardımları bekleniyor.

Minaresi Tamamlanmayan Camii Yardım Bekliyor
banner3

Karapürçek Uludere Camiisinin % 95’i tamamlanırken, camiinin eksik kalan minaresi için hayırseverlerin yardımları bekleniyor. Uludere Mahallesinde  bulunan  Camiinin yapımının tamamlanmasından sonra minare inşaatına başlayan  Uludere Camiisi yaşatma ve geliştirme derneği, hayırseverlerden bu konuda destek ve yardım talebinde bulundu.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Dernek Başkanı  Sabri Kaya , “Camiimizi hayırseverlerin yardımı ile tamamlamış bulunuyoruz. Emeği geçen herkese şimdiden teşekkür ederken, hayırlarının kabul olmasını diliyoruz. Şu an itibariyle Minare inşaatına başlamış bulunmaktayız. En çok ihtiyacımız olan demir, çimento ve ustalara verilecek yevmiyedir. Bu konuda vatandaşlardan ve hayırseverlerden yardım bekliyoruz. Minareler camiilerin vazgeçilmezidir. Bunun için minarenin inşaatına başladık. İnşallah hayırseverlerin desteğiyle minaremizi de tamamlayarak Camiimizi hizmete sokacağız.”dedi.

Başkan Kaya Camiiye destek vermek isteyen hayırseverlerin 0 534 277 7072 numaralı telefon ile kendilerine ulaşabileceklerini belirterek, bu konuda hayırseverlerin desteklerini beklediklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2017, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER