Milli Eğitim Müdürlüğü İle Konak Hastanesi İşbirliği Yapacak

Özel Konak Hastanesi Sakarya ile Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında sağlık alanında ortak çalışma protokolüne varıldı.

Milli Eğitim Müdürlüğü İle Konak Hastanesi İşbirliği Yapacak
banner3

PROTOKOL İMZALANDI

Özel Konak Hastanesi Sakarya Başhekimi Op. Dr. Kamil Köse, İdari Direktör Bahadır Gündüz ve Kurumsal Pazarlama ve İletişim Müdürü Yelda Özbek ile birlikte, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Özel Konak Hastanesi Sakarya arasında gerçekleştirilecek olan protokol ve işbirliği çalışması da masaya yatırıldı.

ORTAK PROJELER

Protokol ile ilgili bilgi veren Özel Konak Hastanesi Sakarya Başhekimi Op. Dr. Kamil Köse, “Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı olan eğitim camiamızın fedakar çalışanlarına özel sağlık hizmetini Konak Hastanesi olarak kendilerine sunuyoruz. Bu çalışma ile sağlık alanında ortak projeler gerçekleştirerek Sakarya’da sağlık bilincinin oturtulması anlamında gerçekleştirilecek çalışmalarda birlikte çalışacağız. Şehrimiz için hayırlı olsun” dedi. İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre de protokol ile eğitim camiasının Konak Hastanesinden kendilerine özel sağlık hizmeti alacak olmasına değinerek birlikte gerçekleştirecekleri diğer çalışmaları önemsediğini sözlerine ekledi.

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2017, 15:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER