banner28

Milletvekili Üstün Yeni Diş Hastanesini İnceledi

AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Serdivan’da yeni binasında hizmete başlayan Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde (ADSH) incelemelerde bulundu.

Milletvekili Üstün Yeni Diş Hastanesini İnceledi
banner3

AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün’e Sakarya ADSH ziyaretinde, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreter’i Doç. Dr. Hasan Salih Sağlam, İdari Hizmetler Başkan V. Dr. Hasan Bektaş, Tıbbi Hizmetler Başkan V. Opr. Dr. Özcan Öktem, Mali Hizmetler Başkan V. Ahmet Kemiksizoğlu, Sakarya ADSH Başhekimi Necmettin Çınar ve merkez yöneticileri eşlik etti. Yeni binadaki hizmet alanlarını gezen Milletvekili Üstün, hastanede hizmet alan vatandaşlarla sohbet etti.

ADSH’nin hizmet memnuniyetiyle ilgili vatandaşların görüşlerinin olumlu olmasından memnun olduğunu dile getiren Üstün “Sağlık Bakanlığımız ağız ve diş sağlığı merkezimize yeni bir hizmet binası kazandırdı. Vatandaşımıza daha iyi hizmet sunmak için kurumlarımızın fiziki alanları yenileniyor. Binaya yeni geçilmiş ufak tefek eksiklikler mutlaka vardır. Bunlarda inanıyorum ki zamanla giderilecektir. Önemli olan burada vatandaşımızın iyi bir şekilde sorunsuz hizmet almasıdır.” dedi. Hastanede bulunan acil servis, ameliyathane ve laboratuvarları da gezen Milletvekili Üstün, çalışmalarla ilgili Genel Sekreter Sağlam ve ADSH Başhekim Çınar’dan bilgi aldı.

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2016, 14:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER