banner28

MİLLETVEKİLİ UNCUOĞLU'NDAN DOLU DOLU PAMUKOVA ZİYARETİ

Ak Parti Sakarya Milletvekili Uncuoğlu referandum çalışmaları için geldiği Pamukova da öğle saatlerinde sivil toplum örgütleri ile başlayan ziyaretlerini, esnaflarla devam ettirip, akşam mahalle ziyaretleri ile bitirdi..

MİLLETVEKİLİ UNCUOĞLU'NDAN DOLU DOLU PAMUKOVA ZİYARETİ
banner3

Ak Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu 16 Nisan referandum çalışmaları kapsamında Pamukova da önce Ak Parti İlçe Teşkilatını ziyaret ederek, İlçe Başkanı Fatih Akın ve yönetim kurulu üyeleri ile partililer ile bir araya geldi. Daha sonra Ak Parti İlçe Balkanı Fatih Akın ve yönetim kurulu üyeleri ile Esnaf Odası, Muhtarlar Derneği, Pamukova Koop’u ziyaret etti. Uncuoğlu Pamukova da esnafları tek tek dolaşarak kısaca 16 Nisanda neden evet demeleri gerektiğini anlattı.  Vatandaşlarla da bir araya gelen Uncuoğlu , İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir’i de makamında ziyaret etti.

Milletvekili Uncuoğlu ayrıca Pamukova da Eğitim-Birsen üyesi memurlarla Halk Eğitim Merkezinde bir araya gelerek 16 Nisanda oylanacak Cumhurbaşkanlığı sistemini anlattı. Uncuoğlu akşam saatlerinde ise İlçe Başkanı Fatih Akın ve yönetim kurulu üyeleri ile Pınarlı, Bacı ve Hayrettin Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek Cumhurbaşkanlığı sistemini anlattı. Uncuoğlu, “ Milletin sözünün üzerine söz olmaz. Biz çok badireler atlattık. Milletimiz çift başlılıktan ve koalisyonlardan bıkmıştır. Bizi koalisyonlara mahkum etmek isteyenlerin amaçlarına örnek 7 Haziran 2015 darbe gibi apaçık ortada.” Dedi

Alparslan Türkeş, Turgut Özal, Muhsin Yazıcıoğlu, Süleyman Demirel, Necmettin Erbakan gibi liderlerin bu sistem üzerine söyleyip de yapamadıkları her şeyi derlediklerini ifade eden Uncuoğlu, "Bu parlamentodan çıkan hükümet iş üretemiyor, Türkiye'yi geri bırakıyor. Zayıf hükümetler yüzünden bu memleketin üzerine başka bekaların, vesayet odaklarının çöreklenmesine sebep oluyor. Bütün liderler bu sistemin değişmesi şart dediler ama hiçbirisine nasip olmadı. Neden? Onların bunları söylediği tarihte, onlara müsaade edecek vesayet odakları hükümetin tepesine çökmüştü." dedi

Uncuoğlu, Hayır diyen muhalefetin kandille, HDP ile Avrupa ile  aynı safta olduğunu iddia etti. Uncuoğlu “ Türkiye’nin hayrını istemeyenler hayır derken, Türkiyede kan döküp, bebek katilleri, 15 Temmuzda bu vatanın evlatlarını şehit edenler hayır derken bizde evet diyoruz “ dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2017, 11:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER