banner28

Milletimiz Ferasetini Tüm Dünyaya Gösterecek

AK Parti Sakarya Milletvekili ve AK Parti MKYK üyesi Recep Uncuoğlu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken ve meclis üyeleri ile birlikte Beşköprü Mahallesi’ni ziyaret ederek burada vatandaşlarla ve bölge esnafıyla bir araya geldi.

Milletimiz Ferasetini Tüm Dünyaya Gösterecek
banner3

Gittikleri her yerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye gösterilen teveccühün, ilginin ve samimiyetin kendilerini mutlu ettiğini dile getiren Başkan Alemdar, “Gittiğimiz her mahallede, çaldığımız her kapıda hemşehrilerimizin, partimize ve Cumhurbaşkanımıza duydukları güveni, teveccühü görüyoruz. Bizim halkımızın ileri görüşü, feraseti; bazılarının zannettiğinin aksine hiçbir zaman şaşmamış ve şaşırtmamıştır. Suni gündemleri, ekonomiyle yaşatılmak istenen oyunu vatandaşımız görüyor ve biliyor. Esnafımızdan ev hanımlarımıza kadar; genciyle yaşlısıyla, kadınıyla erkeğiyle herkes bu seçimin ülkemiz ve milletimiz için ne denli önemli olduğunun da farkında. İnşallah Pazar günü sandıklara giderek, oylarını kullanarak; oynanan oyunlara asla müsaade etmeyeceklerini bir kez daha tüm dünyaya gösterecekler.” dedi.

 

Türkiye Bölgesinin En Önemli Aktörüdür

Yaptıkları ziyaretlerde geçmişte yaşanan koalisyon krizlerine değinen AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu da, AK Parti’nin temsil ettiği değerlerin milletimizin değerleri olduğunu vurgulayarak; “Türkiye, AK Parti hükümetleri döneminde bölgesinin önemli aktörlerinden biri olmuştur.  Elbette bölgede güçlü bir Türkiye’yi istemeyen iç ve dış şer odakları, oyun üstüne oyun kurmaktadırlar. Bunu tüm halkımızın çok iyi algıladığını biz görüyoruz. 24 Haziran Pazar günü ise tüm dünya görecek.” dedi.

Koalisyon dönemlerinin hala sosyal hafızalarda yerini koruduğunu dile getiren Uncuoğlu; “Milletimiz ne yazık ki koalisyon dönemlerini acı tecrübelerle yaşadı. Kararların alınamadığı, bürokrasinin tıkandığı dönemleri unutmadık, hala hafızalarımızda. Bu sistem değişikliği ihtiyacını Türkiye çok partili siyasi hayatında, geçmiş 50-60 yılında maalesef acı tecrübelerle yaşadı. Siyasi ömrü 365 günü geçmeyen hükümetler, başarısızlıklar, birbirleriyle koordine içerisinde hareket edemeyen, çekişmeler, kaprisler yumağı içinde karar dahi alamayan hükümetler yüzünden bu modelin değişmesi gerektiğinin milletimiz de farkında. 24 Haziran tam da bunun için çok önemli bir tarih. Geçmişte yaşadığımız acı tecrübeleri tekrar yaşamamak için herkesi Pazar günü sandıklara giderek oylarını kullanmaya bekliyoruz. Ben inanıyorum ki Sakarya bu seçimlerde de yine farkını ortaya koyacak ve en yüksek oranlardan birini çıkartarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Partiye dektek verecektir.” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2018, 17:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER