Mengen Teşekkür Etti

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen, 6. Olağan Genel Kurul sürecinde 16 ilçe ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde yapılan seçimlere katılım oranının yüksek olmasından dolayı tüm üyelere teşekkür etti.

Mengen Teşekkür Etti
banner3

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen; Demokrasi şöleni şeklinde geçen ilçe yönetimleri ve delege seçimlerimize üyelerimizin yoğun katılımı bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Özellikle Adapazarı ilçe yönetimi ve delege seçimlerimize nerdeyse üyelerimizin tamamı katılarak oy kullandı. Adapazarı’nda 39 delegeden 32 delege kazanan ve 2 delegeyi de eşitlik sebebiyle kurada kaybeden Tecrübe, İstikrar, Güven ekibine gösterilen teveccüh takdire şayandı. Adapazarı İlçe temsilciliğini açık ara oyla kazanan İsmail Hanlı ve yönetim kurulunu tebrik ediyorum şeklinde konuştu.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve 16 ilçede gerçekleştirilen seçimlerde 15 ilçe yönetimini kazanan Tecrübe, İstikrar, Güven ekibinin 162 delegeden 125’ini kazandığını vurgulayan Mengen, oy vermek onay vermektir düsturundan hareketle üyelerin yapılan çalışmaları onayladığını ve desteklediğini gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2018, 09:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER