MEB-DER Söğütlü İlçe Milli Eğitimi Ziyaret Etti

MEB-DER Milli Eğitimciler Birliği Derneği kurumsal ziyaretlerine Söğütlü İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Bölükbaşı ve Söğütlü Halk Eğitim Müdürü Muhammet Ali Akkuş ile devam etti.

MEB-DER Söğütlü İlçe Milli Eğitimi Ziyaret Etti
banner3

Söğütlü İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Bölükbaşı’nı makamında ziyaret eden MEB-DER Başkanı Ali Akıllı; eğitim ve sosyal sorumluluk üzerine projeler yaptıklarını söyleyerek çalışmalarından bahsetti.

Akıllı; Eğitim ve güncel konular üzerine köşe yazılarımızdan oluşan Yetmez mi adlı kitabımızı yayınladık. Bi Dünya Kadın Projesi sonuç raporumuzu paydaşlarımızla paylaştık. Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile çocuk evleri sitesinde fonsuz tamamıyla gönüllü Bir Tema Bir Tebessüm Projesini yürütüyoruz. Dernek merkezimizde gençlerle ve eğitimcilerimizle belirli periyotlarda bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunuyoruz. Gençlerin ve eğitimcilerimizin kişisel kültürel gelişimine yönelik çalışmalar yapıyoruz. Yakın zamanda hayata geçecek yeni projeler hazırlıyoruz  dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Söğütlü İlçe Milli Eğitim Müdürü Bölükbaşı; MEB-DER’in çalışmalarını yakından takip ettiğini dile getirdi. Eğitimde; öğretmen öğrenci veli saç ayağının yanı sıra eğitim faaliyetlerini destekleyici sivil toplum kuruluşu çalışmalarına da ihtiyaç olduğunu söyleyerek MEB-DER’in bu noktada inisiyatif aldığını belirterek teşekkür etti.

Ziyarette MEB-DER Hanım Komisyonu Başkanı Hilal Tozan’da hazır bulundu. Ziyaretin anısına İlçe Milli Eğitim Müdürü Bölükbaşı ve Halk Eğitim Müdürü Akkuş’a kurumsal tablo takdim edildi.

 

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2017, 09:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER