MEB-DER'den MedyaRota'ya Ziyaret

MEB-DER Genel Başkan Ali Akıllı ve Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Kün, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile MedyaRota.com Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil’i ziyaret ettiler.

MEB-DER'den MedyaRota'ya Ziyaret
banner3

Elli4 Medya Ltd. Şti. binasında gerçekleşen ziyarette MEB-DER Yöneticileri Akıllı ve Kün, MedyaRota.com Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil’in 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

 

Ziyarette konuşan Başkan Akıllı, gazeteciliğin öneminden bahsederek; ‘Bu önemli görevi ifa ederken yalandan uzak, toplumun değerleriyle çatışmayan, insani ilkeleri önemseyen bir gazetecilik en önemli beklentimizi oluşturmaktadır. Bir haber kaynağı olarak güvenilir, objektif, hak ve adaletin yerine getirilmesinde 'sorumlu gazetecilik' anlayışıyla son derece titiz çalışan gazetecilere ve basına gereken bütün katkıları sağlamak da bizim toplum olarak görevimiz olmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle; yaptığı tüm çalışmalarda milli ve manevi değerleri önceleyen, ülkesinin maddi ve manevi kalkınmasına katkı sağlamaya çalıştığınız için 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim." dedi.

 

İbil ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek MEB-DER Yönetim Kuruluna teşekkür etti. Ziyaret sonrasında Başkan Akıllı, MedyaRota Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil’e bir tablo hediye etti.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2016, 15:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER