banner28

MBD Otobüsüne Provokasyon!

Milli Birlik ve Düşünce Derneği Genel Merkezinin 16 Nisan referandumu çalışmaları kapsamında şehirde tur atması için giydirdiği otobüse ‘HAYIR’ cephesi tarafından provokasyon yapıldı. Vatan, Millet, EVET yazılı otobüse sprey boya ile ‘HAYIR’ yazıldı.

MBD Otobüsüne Provokasyon!
banner3

ÜLKÜCÜ SÜSÜ VERİLDİ!

Provokasyonu yapan kişilerin kimlik bilgilerine henüz ulaşılamamışken otobüse ‘HAYIR’ yazılarının haricinde üç hilal simgesi ve “Ülkücü Hareket Burada” yazılması dikkatlerden kaçmadı. Provokatörlerin hedef şaşırtmak ve kenetlenmiş milliyetçi kesimi birbirine düşürmek için bu hamleyi yaptığı düşünülüyor.

“ADALETE HESAP VERECEKLER!”

Öte yandan Milli Birlik ve Düşünce Derneği Genel Merkezinin resmi sosyal medya hesaplarından konuyla ilgili açıklama yapıldı. Saldırının arkasında ülkücülerin olmadığı ifade edilen açıklamada şu sözlere yer verildi; Kampanya Otobüsümüze yapılan saldırıyı kınıyor ve bu alçakça yapılan saldırının arkasında hiç bir Ülkücünün olmadığını çok iyi biliyoruz.Vatan hainlerinin kimliği,elbisesi, bayrağı ve vatanı olmaz.Karalama kampanyasına başlayan provokatörler adalete hesap verecekler.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2017, 18:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER