MBD' den Başkan Öztürk'e Ziyaret

Milli Birlik ve Düşünce Derneği Sakarya İl Başkanı Hayati Özsipahi ve yeni yönetim kurulu üyeleri Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

MBD' den Başkan Öztürk'e Ziyaret
banner3

Kongre sonrası devam eden ziyaretler kapsamında MBD İl Başkanı Özsipahi ve yeni yönetimi Başkan Öztürk’e nezaket ziyaretinde bulundular. Ziyarette Başkan Öztürk, MBD’ nin çalışmaları hakkında bilgi alarak, yeni yönetim kurulu ile tanıştı.

 

Çalışmalarımız Tüm Hızıyla Devam Ediyor

 

Ziyaret ile ilgili MDB İl Başkanı Hayati Özsipahi Kongrenin ardından çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini belirterek “ Kongre sonrası çalışmalarımız yeni yönetimimizle tüm hızıyla devam ediyor. Erenler Belediye Başkanımız Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret ederek çalışmalarımız hakkında bilgi vererek fikir alış verişinde bulunduk. Başkanımıza misafirperverliği için teşekkür ederiz” diye konuştu.

 

Birlik ve Beraberlik Adına Çalışılmalı

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Başkan Öztürk, Milli Birlik ve Düşünce Derneği yeni yönetimini tebrik ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Yeni yönetiminin birlik ve beraberlik adına çalışarak hayırlı işlere imza atacaklarına inandığını belirten Başkan Öztürk Dernek MBD İl Başkanı Özsipahi ve yeni yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

 

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2018, 16:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER