MBD'de Devir Teslim Töreni Yapıldı

Milli Birlik ve Düşünce Derneği Serdivan İlçe Teşkilatı'nda gerçekleştirilen devir teslim töreninde Ortaöğretim Teşkilatı Başkanlığına Yusuf Altıntaş atandı.

MBD'de Devir Teslim Töreni Yapıldı
banner3

Görevini Yusuf Altıntaş’a devreden Ortaöğretim Başkanı Yiğit Sipahi, “Bu bir bayrak yarışıdır. Bizler bu kutlu sancağı her zaman daha ileri taşıyabilmek için elimizden geleni yaptık. Sancağı devralan yeni Ortaöğretim yönetimimizin bu sancağı daha da ileri taşıyacaklarına inanıyor, bu kutlu yolda her zaman kardeşlerimizin yanında olacağıma söz veriyorum. Allah utandırmasın.” ifadelerini kullandı.

Görevi devralan Yusuf Altıntaş ise, “Bu kutlu davada görevi bana layık gören büyüklerime teşekkür ediyorum. Görevi devraldığım Yiğit Başkan’a ve yönetimine bu davada yaptıkları hizmetlerden ötürü teşekkürü bir borç bilir ve bizlere bıraktığı kutlu sancağı daha ileriye taşıyacağımıza ant içeriz. Allah utandırmasın.” dedi.

Ortaöğretim Başkanlığı görevine atanan Yusuf Altıntaş’ın yönetimi ise Ortaöğretim Başkan Vekili Sühan Özen, Ortaöğretim Disiplin Masa Başkanı Vedat OĞUZ, Ortaöğretim Teşkilatlandırma Masa Başkanı Enes Şimşek, Ortaöğretim Eğitim-Medya Masa Başkanı Emre Albayrak’tan oluşmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2018, 11:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER