Mahalleler Yaza Hazırlanıyor

Adapazarı Belediyesi Fen İşleri çalışmalarına hız verdi. Başkan Işıksu, “Mahallelerimizi tespit ettiğimiz ihtiyaçlara yönelik iyileştirme çalışmalarımızla yaza hazırlıyoruz.” dedi.

Mahalleler Yaza Hazırlanıyor
banner3

Adapazarı’nda Ekipler Sahada

Adapazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü çalışmalarına hız verdi. Oluşturulan programı sahada uygulayan ekipler, tretuvar tamiri, asfalt yama, yol açımı, tarla yolları bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Geniş Kapsamlı Çalışma

Vatandaşların taleplerinin dikkate alınarak altyapı hazırlıkları tamamlanmış noktalarda çalışmaların sürdüğü bilgisini veren Başkan Mutlu Işıksu, “Mahallelerimizi tespit ettiğimiz ihtiyaçlara yönelik çalışmalarımızla yaza hazırlıyoruz. Geniş kapsamlı bir çalışma yapan ekiplerimiz, bu hafta Semerciler Mahallesi Haliç Caddesi, Güllük Mahallesi Erdemli Sokak, 379 Nolu Sokak ve Tepe Sokak, Kayrancık Mahallesi, Tekeler Mahallesi 997 Nolu Sokak, Bağlar Mahallesi Bağlar Caddesi ile Nasuhlar ve Hacılar Mahallelerimizde sahada gerekli çalışmaları yapıyorlar. İnşallah çalışmalarımızı daha da genişleterek sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2019, 13:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER