banner28

Mahalle Sıcaklığı Duygusu Serdivan'da Yaşanıyor

Camisi, kıraathanesi, çeşmesi, oyun parkı ve yeşil alanları ile Kazımpaşalıların yeni buluşma noktası olan Kazımpaşa Mahalle Meydanı, son olarak proje alanının ortasına yerleştirilen simgesi ile şimdiden herkesin ilgisini çekiyor.

Mahalle Sıcaklığı Duygusu Serdivan'da Yaşanıyor
banner3

Konu ile ilgili Serdivan Belediyesi’nden yapılan açıklamada; mahalle meydanları ile önceliğin mahalle sıcaklığı duygusunun yaşatılması olduğu ifade edilirken tamamlanan her bir meydanın bu misyona hizmet ettiği belirtildi.

Proje kapsamında meydanların kendileriyle özdeşleşecek simgelerle tamamlandığını belirten yetkililer, Kazımpaşa Mahalle Meydanı’nın da yeni simgesi olan 4 cepheli saat kulesi ile bitirildiğini ve vatandaşların hizmetine sunulduğunu belirttiler.

Kapalı bir hayat yerine, samimi, sıcak ve insan ilişkilerinin ön planda olduğu bir yaşama aracılık eden, aynı zamanda insanlara bir araya gelerek kaynaşma imkanı da sunan meydan projesinden son derece memnun olduklarını dile getiren bölge sakinleri, hayata geçirilen yeni projenin Kazımpaşa’ya artı değer katacağını belirttiler.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2015, 15:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER