banner28

Limanderespor'dan İspiroğlu'na Ziyaret

Limanderespor’un çiçeği burnunda yeni Başkanı Mücahit Kutlu ve yönetim kurulu üyeleri Mertcan Sarıca, Yunus Karadeniz, Recep Erbaş ve Karasu İlçe Spor Müdürü Kemal Ataç Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nu ziyaret ettiler

Limanderespor'dan İspiroğlu'na Ziyaret
banner3

 

 

Limanderespor Kulübü Başkanı Mücahit Kutlu, ziyaret sırasında yapılması gereken ve acil ihtiyaç duydukları projeleri Başkan İspiroğlu’na aktardı.

Kutlu; “Yönetim kurulumuz ve İlçe Spor Müdürümüzle birlikte Karasu Belediye Başkanımız Sayın Mehmet İspiroğlu’nu makamında ziyaret ettik. Kulübümüze ait bir takım ihtiyaçlarımızı kendisine aktardık. Öncelikli olarak sentetik saha ve kulübümüze ait bir tesis yapımı için yardımlarını rica ettik. Kendisi de sporun içinden geldiği ve sporsever biri olduğu için bizlere bu konuda yardımcı olacağı kanaatindeyim” dedi.

Başkan İspiroğlu Limanderespor kulübünün yeni yönetime başarılar dileyerek; “İstekleriniz makul istekler ve her spor kulübünün ayakta durabilmesi için gerekli ihtiyaçlar. En kısa zamanda bu isteğinizi yerine getirmek için çalışacağız” dedi.

Karasu Belediyesi Basın Servisi

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2017, 14:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER