banner28

KYK'dan Teknik Gezi

Yurtkur Sabahattin Zaim Erkek Öğrenci Yurdu mühendis öğrencileri OPTİMAK Otomasyon Çözümleri Şirketini gezdi.

KYK'dan Teknik Gezi
banner3

Yurtkur Sabahattin Zaim Erkek Öğrenci Yurdu mühendislik fakültesi öğrencileri, Yurt Müdürümüz Paşa ODABAŞ ve yurt yönetim memurları tarafından düzenlenen teknik geziye katıldılar. 
Yurt öğrencileri şirket çalışanları tarafından ilgi ile karşılandılar. Öğrencilere öğle yemeği ve tatlı ikramı yapıldı. Optimak Otomasyon Çözümleri Yönetim Kurulu Başkanı Tansel Cavit KULAK tarafından fabrikanın işleyiş şekli ile ilgili kısa bir sunumun ardından, mühendislerin nasıl çalıştıkları neler yaptıklarını öğrencilerin yerinde görmesini sağladı.Bu teknik gezi sayesinde öğrenciler şirketin hangi programları kullandığı uygulamalı şekilde pekiştirme imkanı buluyor. Öğrenciler şirketin hangi mühendis gruplarına iş imkanı sağlandığı ne tür faaliyetlerde bulunduğu ülkemize ne katkı sağladığını öğrencilere ne imkanlar sağlandığı hakkında bilgiler alıp, şirket yetkilileri ile de tanışma fırsatı buldular. Tansel Cavit KULAK, öğrencilerin kendilerini geliştirmek için yapacakları her türlü çalışmada fabrikadaki tüm imkanlardan faydalanabileceklerini söyledi.
Öğrencilerin farklı firmalar ve mühendislik alanlarıyla da irtibatlarını sağlamada her türlü katkıya hazır olduklarını da ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2017, 17:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER