Kuzulukta Göl Park Sürüyor

Yeni yapılanma sonrasında 3 farklı teknik ekiple ilçe genelinde çalışmalarına aralıksız devam Akyazı Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri Kuzuluk Göl Park etrafını şekillendirmeye başladı.

Kuzulukta Göl Park Sürüyor
banner3

KUZULUK GÖL PARK ÇEVRESİ ŞEKİLLENMEYE BAŞLADI.

Akyazılıların ve ilçemize gelen misafirlerin aileleri ile birlikte hoşça vakit geçirebilecekleri yeni yeni nezih mekanları, piknik ve mesire alanlarını yapmak her geçen gün yeni bir çalışmaya başlayan Akyazı Belediyesi, Kuzuluk mahallesinde yapımı hızla devam ettirilen Göl Park’ta zemin düzeltme, dolgu malzemesi serimi gibi çalışmalarında büyük aşama kaydetti.

Bir yandan Kuzuluk ta bulunan şantiyeden mıcır yükleyen kamyonlar ilçe merkezinde gerekli olan yerlere bu mıcırların serimi için malzemeyi boşaltırlarken,  yükünü boşaltan ve boşa çıkan kamyonlar yeni yapılan Göl Park için gerekli olan malzemeleri ve dolgu malzemesini Altındere’den yükleyip tekrar kuzuluk göl parka dolgu serimi yapıyorlar. Böylece Araçların dolu gidiş ve dönüşleri sağlanarak aynı hem zaman hem yakıt tasarrufu da yapılmış olunuyor.

Kuzuluk göl Parkta hızla süren çalışmalar ve yapılan dolgu malzemesi serimi neticesinde göl park’ın etrafı şimdiden şekillenmeye başladı. Gerekli dolgu malzemesinin sağlandığı Altındere’den ihtiyaç olunan malzemeler alınarak çevre düzenlemesi için gerekli çalışmalar kısa bir süre içerisinde başlayacak.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 06:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER