banner28

Kuntoğlu'ndan Hendek İlçesine Ziyaret

2015-2016 Eğitim Öğretim yılının ikinci döneminin başlamasıyla birlikte eğitim ziyaretlerine devam eden İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu Hendek ilçesinde bir dizi ziyarette bulundu.

Kuntoğlu'ndan Hendek İlçesine Ziyaret
banner3

Hendek ilçesi ziyaretinde İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık ve Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü makamlarında ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu daha sonra TEOG’da Türkiye birincisi çıkaran Hendek İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret etti.

 

Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan ile İl Milli Eğitim Şube Müdürü Engin Kahraman’ın da eşlik ettiği ziyaretlerde eğitim çalışmalarıyla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Hendek İmam Hatip Ortaokulu ziyaretinde okul idaresinden eğitim ve öğretim faaliyetleri hakkında bilgiler alan İl Milli Eğitim Müdürü Kuntoğlu sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti ve tavsiyelerde bulundu. Eğitim kalitesinin önümüzdeki yıllarda daha da artacağına inandığını belirten Kuntoğlu, TEOG sınavında tam puan alarak Türkiye birincisi olan 8-D sınıfı öğrencilerinden Rabia Nisa Kalkan’ı bir kez daha tebrik etti. Tüm öğrencilere örnek olan bu başarıya ulaşmanın zor olmadığını, ancak başarının bir ekip işi olduğunu vurgulayan İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, 7.sınıfları ziyareti sırasında öğrencilerden gelecek yıl bu başarının daha da arttırılması için söz aldı. Peygamber Efendimizin “Allah katında amellerin en makbulü az da olsa devamlı olarak yapılanıdır” hadis-i şerifini öğrencilere hatırlatan İl Milli Eğitim Müdürü Kuntoğlu başarının sürekli hale getirilmesini istedi. Öğretmenler ile de bir toplantı yapan İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, ilçe milli eğitim müdürü başta olmak üzere özverili çalışmalarından dolayı okul idaresini ve öğretmenleri ayrı ayrı tebrik etti. 

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2016, 15:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER