banner28

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Çalışmalarını Hızlandırdı

İlçe genelinde bir yandan sosyal yardım çalışmalarını aralıksız sürdüren Akyazı Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü ekipleri öte yandan da yeni engelli araç şarj istasyonlarını kurulumlarını yapıyor,  Akyazı için büyük önem taşıyan Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür evinde bakım ve onarım çalışmalarını tamamladı

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Çalışmalarını Hızlandırdı
banner3

Yeni Engelli Şarj istasyonlarının kurulumları sürüyor…

 

İlçe genelinde bir çok noktaya kurulum işlemleri süren Engelli Araçları şarj istasyonlarının üçüncüsünü Kuzuluk mahallesine kurularak hizmete başladı. Daha önce de Akyazı’da belirli noktalara kurulan Engelli akülü araç şarj istasyonları sayesinde engelliler için şarj yanı başlarına kadar getirilmiş oldu. Akyazı belediyesinin engelli araç şarj istasyonundan faydalanan engeli vatandaşlar belediyenin bu anlamlı hizmetinden dolayı oldukça memnun olduklarını dile getirerek teşekkür ettiler. Akyazı Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü tarafından verilen bilgiye göre ilçe genelinde ihtiyaç duyulan ve engelliler tarafından sıklıkla kullanılan noktalara bu şarj istasyonlarının kurulum çalışmalarının devam edeceği bildirildi.

 

Bilgi ve Kültür evi komple bakıma alınarak yenilendi…

 

Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü ekipleri ilçe için büyük önem taşıyan ve bu zamana kadar bünyesinde birçok başarılı öğrenci yetiştirmiş Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür evini baştan sonra yenilemek için kolları sıvayarak çalışmaları hızla tamamladı.

 

Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür evi içerisinde başlatılan çalışmalar kapsamında mevcut yer zemini tamamen sökülerek çocukların ayaklarının daha sıcak kalması ve Bilgi kültür evinin hem salonu hem de dersliklerinin daha modern bir görünüme kavuşması için yeniden laminant parke döşeme çalışması yaptılar.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2016, 20:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER