'Kuaförler Yarışıyor'a Başkan'dan Ödül

Akyazı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Berberler odası ve Akyazı Çıraklık Meslek Okulu işbirliği ile ilk kez bu yıl düzenlenen Kuaförler yarışıyor adlı organizasyon Akyazı Belediyesi Kongre ve Konferans salonu Kılıçoğlu Düğün Sarayında dün yapılan yarışma ile gerçekleştirildi.

'Kuaförler Yarışıyor'a Başkan'dan Ödül
banner3

Akyazı Belediyesi Kongre ve Konferans salonu Kılıçoğlu Düğün Sarayında  düzenlenen programı Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’ın da yakından izlerken,  yarışmaya Akyazı Çıraklık Meslek Okulunda üç yılını tamamlayan Kuaförler katıldılar.

Yarışmada derece elde etmek için tüm hünerlerini başarılı bir şekilde sergilemek için yarışma jurileri Mustafa Aydın, Nermin Özden Yılmaz ve Melisa Kodalak ve kendilerini izleyen misafirlerin önünde ter döken kuaförler birbirleri ile kıyasıya mücadele ettiler.

Kuaförler yarışmalarında başarı gösteren yarışmacılara Kupalarını Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan verirken gösterdiği başarılardan ötürü tüm kuaförleri tek tek tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Yarışmada Erkeklerde Faruk Salim ve Hüsame Mehmet Alioğlu Birinci Muharrem Üzmez İkinci olurken Ali Osman Türker üçüncü oldu. Bayanlarda ise Elanur Başaran birinci, duygu İşiniblir ve Hilal Uzun ikinciliği paylaşırlarken Derya Kandoz Yarışmada üçüncü oldu.

Yarışmada ayrıca Minik Öğrencilerin  hazırladığı Defile gösterisi katılımcılar tarafından beğeni ile izlenirken minik öğrencilerin sevimli defile performansı salonda kendilerini izleyenler için keyifli anlar oluşturdu.

Usta öğretici İbrahim Keleş “Bu yarışmanın yapılmasında emeği geçen başta Akyazı Belediye Başkanımız olmak üzere tüm Akyazı Belediyesine, Berberler odası ve Akyazı Çıraklık Meslek Okulu’na yarışma jurilerimiz  Aydın, Nermin Özden Yılmaz ve Melisa Kodalak katılan tüm yarışmacılarımıza ve bizleri buraya izlemeye gelen tüm misafirlerimize çok teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Akyazı Belediye başkanı Hasan Akcan yarışma ile ilgili yaptığı konuşmasında “ Bu yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz Kuaförler yarışıyor isimli yarışmamızı çok şükür hatasız güzel bir şekilde tamamladık. Yarışmanın ilk kez yapılıyor olması bizler için de heyecan vericiydi. İnşallah bu gibi organizasyonları ilçemizde yaşatmaya devam edeceğiz. Bu yarışma vesilesi ile İlçemizde Akyazı’lı bay ve bayanların on parmağında yirmi marifet olduğunu da görmüş olduk. Tüm yarışmacıları ayrı ayrı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca bu yarışmada organizasyonda yer alan Berberler odamıza ve Akyazı Çıraklık Meslek Okulu’na yarışma jurilerimiz  Aydın, Nermin Özden Yılmaz ve Melisa Kodalak’a teşekkür ediyorum “dedi.

Program yarışmaya katılan tüm Kuaförlere katılım belgelerini almalarının ardından sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2015, 11:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER