banner28

'Köyler Şehirden Güzel'

Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım , “ Hedefimiz köyleri çağdaş bir yapıya kavuşturmak. Bunu da yaptıklarımızla büyük oranda başarıyoruz” dedi.

'Köyler Şehirden Güzel'
banner3

Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım , “Yaptığımız hizmetlere sizler sahip çıkmalısınız. Çünkü hayata geçirdiğimiz hizmetler sizleri daha iyi yaşam koşullarına kavuşturmak içindir. Onlar sizin malınızdır, sahip çıkmalısınız. Biz hizmetlerimizde köy, İlçe  ayırımı yapmıyoruz. Yollarını asfaltlayıp, meydanlarını parke taşla döşediğimiz,  sorununu giderdiğimiz köylerde yaşam kent merkezlerinden çok daha güzel hale geliyor. Hedefimiz köyleri çağdaş bir yapıya kavuşturmak. Bunu da yaptıklarımızla büyük oranda başarıyoruz” dedi.

 

 

GENÇLER HİZMETTEN MEMNUN
 

Karapürçek  Belediyesi tarafından yapılan hizmetler, köylerde sevinç yaratırken, hem sosyal etkinlikler zenginleşiyor, hem de yaşam kalitesi yükseliyor. Köyleri çağdaş bir seviyeye yükseltmek için yaptığı hizmetleri sürdüren Karapürçek Belediyesi, son olarak  Teketaban  Köyü´nde harabe vaziyette bulunan köy meydanı  yaptırıp, yeniletti. Yapılan çalışma sayesinde Tekataban  bulunan  köyün yukarı camisinin duvarlarını iç tarafını  kilitli parke döşeterek   modern bir görünüm kazandı. Özellikle köy gençleri, yapılan hizmet için  Karapürçek  Belediyesi´ne teşekkür etti

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2016, 11:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER