banner28

Köşk'te Taraklı'yı Anlattılar

UBİTAD (Uluslarası Bilişim Teknolojileri Araştırma Derneği)Genel Başkanı Taraklı’lı Muhsin Öztürk, SAGEDER (Stratejik Araştırmalar ve Geliştirme Derneği) Genel Başkanı  Yunus Emre Kanat, UBİTAD  Genel Sekreteri M. Samet Dalgakıran ve SAGEDER  Danışmanı Namık Bozdemir  ,Cumhurbaşkanı Başdanışmanlarından Prof. Dr. Seyit Sertçelik’i ziyaret ettiler.

Köşk'te Taraklı'yı Anlattılar
banner3

Ana başlıklar olarak Bilişim , Uluslararası Çalışmalar ve Ülke Gündemi yer aldı.  Uluslararası Bilişim Ağı ve Siber Çalışmalara dair gerçekleşen ve devam eden projelerin yanı sıra anlatan Öztürk  çalışmalarının her  görüşten büyük bir takdirle takip edildiğini ifade etti. Akademik ve Strateji çalışmaları konusunda bilgi veren Kanat ,  Bölgede ve dünyada yaşanan siyasi ,ekonomik ve diğer normları  yakından izledikleri ve gerekli görüşmeleri sağladıklarını ifade etti.

Öztürk ziyaretinde Sakarya’nın tarihi evleri ile ünlü Taraklı ilçesi mimari dokusundan söz ederek Taraklı’yı da anlattı

UBİTAD  ve SAGEDER ‘in çalışmalarını takdir ederek takip ettiğini belirten Sertçelik  ,Ülkemizde  bu denli faaliyet gösteren yapıların olmasının hem ülkemize hem de insanlarımıza büyük yararının olduğunu yapılan çalışmaların hükümet olarak bir çok şekilde geri dönüşlerini gördüğünü ve taktir ettiklerini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2016, 18:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER