Konuklu Halkı, Mahallelerine Eski İsminin Verilmesi Çağrısında Bulundular

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk Ferizli’nin mahallelerinde düzenlediği halk buluşmalarının bu haftaki durağı konuklu mahallesiydi. Başkan Soğuk Cuma namazı öncesi vatandaşlarla bir araya gelerek “ekibimiz ile birlikte dertlerinizi ve sıkıntılarınızı dinlemeye geldik” dedi. Konuklu Mahalle sakinleri ise ortak istek olarak, Mahallerine eski ismi olan ‘Abdurrezzak’ isminin tekrar verilmesini Başkan Soğuk‘a ilettiler.

Konuklu Halkı, Mahallelerine Eski İsminin Verilmesi Çağrısında Bulundular
banner3

Cuma namazı öncesi Ferizli Belediyesi Tarafından ikram çeşmesi hazırlanarak vatandaşlara salep ikram edildi. Vatandaşların sorunlarını dinleyen başkan Soğuk “ içme suyu sorununu hallettik, asfaltlama çalışmalarımızın da bir kısmını hallettik, Ana yollarımızın asfaltlama işlemine ise bahar ayında başlatmayı düşünüyoruz. Ben burada 25 bin vatandaşımızın işçisiyim. SASKİ, SEDAŞ ve Belediye Ekimiz de bu çerçeve kapsamında olup onlarda sizlerin işçileridir. Sakarya Milletvekillerimizin ve Büyükşehir Belediye Başkanımızın katkıları ile Ferizli’de oldukça yol aldık. Bizim işimiz sadece hizmet etmektir. Ferizli ilçemiz sürekli gelişiyor. Kısa zaman içerisinde bu değişimin bize sağladığı dönüşümleri hep birlikte göreceğiz. 10 yıl içerisinde Ferizli İlçemizin ve tüm mahallelerimizin Sakarya Merkezinden hiçbir farkı kalmayacaktır. “ dedi…

Tarla yollarına da değinen başkan Soğuk “Tarla yollarını iyileştirip vatandaşlarımız için daha kullanışlı bir hale getirmek için çalışıyoruz.” Dedi.

Vatandaşların Başkan Soğuk ’tan, şu an KONUKLU olan mahalle isminin eski ismi olan ABDURREZZAK olarak değiştirilmesi isteğinde bulundular. Başkan Soğuk ise bu konu hakkında çalışma başlatacağını belirterek katılımcılara teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2016, 16:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER