banner28

Konak Hastanesi Sağlıkla Dolu , Mutlu Bir Yıl Diliyor

Özel Konak Hastanesi Sakarya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Başhekimi Op. Dr. Kamil Köse, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Konak Hastanesi Sağlıkla Dolu , Mutlu Bir Yıl Diliyor
banner3

SORUMLULUK VE GURUR

 

Köse, 2016 yılının sonunda faaliyete geçirdikleri Özel Konak Hastanesi Sakarya’nın yeni yılda resmi olarak da açılışını gerçekleştireceklerini ifade ederken, “Kasım ayı itibariyle hastanemizde hasta kabulüne başlayarak Sakaryalı hemşerilerimizi 5 yıldızlı otel konforunda hastane konsepti ile tanıştırdık. Hasta kabulüne başladığımız günden itibaren Sakaryalıların sağlığı için görevimizin başındayız. Şehrimizin gelişimi açısından sağlık gibi önemli bir alanda görev almanın sorumluluğu ve halkımızın bize gösterdiği ilginin haklı gururunu yaşıyoruz. İnşallah 2017 itibariyle hastanemizin resmi açılışını da yapacağız” dedi.

 

SAĞLIKLI YILLAR

 

Resmi açılışları için hazırlıklarını tamamladıklarını ifade eden Köse, “Sakaryalıların sağlığını güvence altına almak ve il dışına hasta sevklerini azaltmak için kendimize biçtiğimiz hedef doğrultusunda  ilerliyoruz. 2017 yılında Sakaryalıların sağlıkları için görevimizin başında olmayı sürdüreceğiz. Ben Özel Konak Hastanesi Sakarya ailesi adına tüm Sakaryalılara yeni yılın huzur barış ve mutluluk getirmesini diliyorum. Ülke olarak birlik ve beraberlik içerisinde kenetlenerek geçtiğimiz kritik süreçte, 2017’nin Türkiyemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Sağlıklı yıllara” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2016, 15:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER