banner28

Kocaali Doğalgazla Buluşuyor

AK Parti Milletvekili Adayı Şaban Dişli, seçim çalışmalarına Kocaali İlçesi’nde devam etti. Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, ilçelerinde Cumartesi günü doğalgaz çalışmalarına başlandığını belirterek, “İlçemize doğalgaz gelmesinde Milletvekilimiz Şaban Dişli’nin büyük katkısı olmuştur. Kendisine ilçem adına teşekkür ediyorum” dedi.

Kocaali Doğalgazla Buluşuyor
banner3

‘4 YIL BEKLEYECEKTİK’

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Kocaali İlçesi’nin AGDAŞ’ın lisansı dışında bulunan bir ilçe olduğunu belirterek, “Biz Doğalgazı Düzce üzerinden BOTAŞ’ta alacaktık. BOTAŞ’ın programına göre bize doğalgaz ancak 2020 yılında verilecekti. Milletvekilimiz Şaban bey AGDAŞ’ın bu işi daha hızlı yapabileceğini belirterek, devreye girdi. Onun girişimleri ile AGDAŞ’a yetki verildi ve AGDAŞ cumartesi günü çalışmalara başladı. BOTAŞ eliyle 2020 yılına sarkacak olan doğalgaz, AGDAŞ ile 2016 yılında ilçemize gelmiş olacak” dedi.

20 MİLYON LİRALIK YATIRIM

AK Parti’de 3 dönem milletvekilliği yapan Şaban Dişli, “Elimizden geldiğince ilçelerimize hizmet etmeye çalışıyor, yatırımların önünü açarak, daha hızlı bir şekilde gelmesine destek oluyoruz. Kocaali İlçemiz’de de doğalgaz sorununu çözmüş olmanın mutluluğu içindeyiz. Bu yıl sonuna kadar inşallah 80 km lik doğalgaz hattı döşenmiş olacak. 2016 Eylül ayında çalışmalar tamamlanarak ilçeye doğalgaz verilmeye başlayacak. 20 milyon liralık bir yatırım ile Kocaali İlçemiz doğalgaza kavuşmuş oluyor. Hayırlı olsun” diye konuştu.

ZİYARETLER

Milletvekili adayı Şaban Dişli, Kocaali İçesi’nde partisinin ilçe teşkilatının yanında Kocaali Belediyesi, Başsavcı, Ziraat Odası, Milli Eğitim gibi bazı kurum ve kuruluşları da ziyaret etti. Kocaali Devlet Hastanesi ziyaretinde yatan hastalara geçmiş olsun dileğinde bulunan Dişli, hastane başhekimi ve müdüründen de hastanenin sorunları hakkında bilgi aldı.

SEÇİM BEYANNAMESİ

Dişli daha sonra ilçe merkezindeki esnafları ziyaret ederek sorun ve isteklerini dinledi. Dişli, Gümüşoluk Mahallesi’nden sonra Kestanepınarı ve Şerbetpınarı mahallelerinde akşam kahvehane toplantılarına katıldı. Milletvekili adayı Dişli bu köylerde büyük ilgiyle karşılanırken, partisi tarafından açıklanan seçim bildirgesine dikkat çekti. AK Parti’nin bugüne kadar söylediği, ortaya koyduğu her şeyi yaptığını söyleyen Dişli, “Seçim  beyannamemiz toplumun her kesiminde ihtiyaç ne olabilir diye o kesimin temsilcileriyle birebir görüşülerek hazırlandı. İnsan gördüğüne inanır. Görmek inanmaktır. AK Parti bu inancı vermiştir” şeklinde konuştu.

İSTİKRAR VE GÜVEN

‘Elimizi vicdanımıza koyup istikrara oy vermeliyiz” diyen Dişli, sözlerine şöyle devam etti; “Biz belli bir yaşa geldik. Ama geleceğimiz, çocuklarımız, torunlarımız , Türk Devleti’nin geleceği çok önemli. Biz istikrarı yakalayıp ortalama en az yüzde 5 daha büyümezsek, dünya standartlarına ekonomik anlamda yaklaşamayız. İstikrar, güven çok önemli Ne yapıp edip, tek başına bir hükümet oluşturmamız lazım. Bu kaostan kurtulmamız lazım. Gelin hep birlikte el ele, gönül gönüle verelim, ülkemizi istirara, aydınlık günlere yeniden taşıyalım.”

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2015, 16:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER