Kocaali'de Yatırımlar Sürüyor

SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş ve Büyükşehir Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan Kocaali’ye yapılacak atıksu arıtma tesisi için bölgede incelemelerde bulundu.

Kocaali'de Yatırımlar Sürüyor
banner3

ALT YAPI BİTİNCE…

SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, 120 kilometrelik kanalizasyon hattının, 90 kilometrelik kısmının tamamlandığını, kısa zamanda kalan hattın yapımını da tamamlayacaklarını söyledi. Keleş, “Kocaali ilçemizin uzun yıllar alt yapı sorunu yaşamaması için çalışıyoruz. Alt yapı çalışması bittiğinde, çevre kirliliğinin önüne geçilecek ve ilçenin doğal güzelliklerinin korunmasına katkı sağlayacak atıksu arıtma tesisinin yapımına başlayacağız” dedi.

TAMİR EDİLECEK

Genel Sekreter, Ayhan Kardan ise Kocaali’nin Sakarya turizminin açılan penceresi olduğunu, alt yapı çalışmalarında bozulan yolların tamiratına başlayacaklarını söyledi. Kocaali sahilinde yapılacak olan Sahil Park projesi için Başkan Acar`la fikir alış verişinde bulunduklarını dile getiren Kardan, şehrin her bölgesine hizmet etmek için çalıştıklarını ve yapılacak projelerde ilçelerin taleplerini dikkate aldıklarını söyledi.

BAŞKANDAN TEŞEKKÜR

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar  ilçesinde devam eden kanalizasyon çalışmaları, ardından yapılacak olan diğer yatırımlar için Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na teşekkür ederek “İlçemizin daha modern daha yaşanabilir olması için Büyükşehir Belediyemizin yatırımları ilçenin geleceğine yön veren işler. Halkım adına emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2015, 11:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER