banner28

Kıratlı'ya Destek Çığ Gibi Büyüyor

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini aralıksız sürdüren Erenler Belediye Başkan Aday Adayı Muhammet Kıratlı, Sakarya Ağrılılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği ile Sakarya Sebze ve Meyveciler Esnaf Odasına yaptığı ziyaretlerden tam destek aldı.

Kıratlı'ya Destek Çığ Gibi Büyüyor
banner3

AK Parti Erenler Başkan Aday Adayı Muhammet Kıratlı Ağrılılar Kültür ve Yardımlaşma Derneğini ziyaret etti. Sakarya Ağrılılar Dernek Başkanı Mehmet Berke ve yöneticileri tarafından karşılanan Kıratlı Ağrılıların büyük ilgisi ile karşılaştı.

“Birlikte tecrübelerimizi ve kültürümüzü yeni nesillere aktaracağız”

Oldukça samimi havada geçen buluşmada projelerini anlatan Kıratlı “Şehrimizde bulunan kültür ve yardımlaşma derneklerini şehrimizin zenginliği olarak görüyoruz. Sivil toplum kuruluşlarımız ile birlikte hareket ederek tecrübelerimizi ve kültürümüzü yeni nesillere aktaracağız. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da her türlü dernek faaliyetlerinde yanlarında olacağını belirten Kıratlı Erenler’e hizmet için yola çıktık bu yolda Allah birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi daim kılsın” dedi.

“Kıratlıya inancımız tam”

Ağrılılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Berke ise  “Muhammet Kıratlı’nın samimiyetine güveniyoruz. Biz Ağrılılar Derneği olarak Erenlere yaptığı hizmetlere yenilerini ekleyeceğine inanıyoruz Allah seçim sürecinde muvaffak etsin kendisine çıktığı hizmet yolunda başarılar diliyoruz” dedi.

Sebze ve Meyveciler Esnaf Oda Başkanı Kabacan’ı ziyaret etti

Kıratlı Sakarya Sebze ve Meyveciler Esnaf Oda Başkanı Muzaffer Kabacan’ı ziyaret etti.  Kıratlı mevcut pazaryerleri ile ilgili sorunların ve semt pazaryerleri ile fikir alışverişinde bulunarak projeler hakkında Kabacan’a bilgiler verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kabacan ise “ Erenler Belediye Başkan Yardımcılığı süresince Erenler’e hizmet adına yaptığı çalışmaların yanı sıra Pazar yerlerindeki esnafımıza da yaptığı katkılardan dolayı Kıratlı’ya teşekkür ediyoruz.  Pazar yeri ve Pazar esnafları için güzel projelere imza atacağına inancımız tamdır.  Seçim sürecinde kendilerine başarılar diliyor ve her daim yanında olacağımızı belirtmek istiyorum” dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2018, 12:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER