Kılıç: “Gönüllerin Mimarı Olacağız, Gönüllerde Kalacağız”

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Ziyaretlerde konuşan Başkan Kılıç, “Gönüllerin mimarı olacağız, gönüllerde kalacağız” dedi.

Kılıç: “Gönüllerin Mimarı Olacağız, Gönüllerde Kalacağız”
banner3
Başkan Fevzi Kılıç’a tebrik ziyaretleri aralıksız devam ediyor. Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.
Hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında İl Başkanı Yunus Tever ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırlayan Başkan Kılıç nazik ziyaretlerinden dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür ederek, “Uzun yıllar birlikte bu davaya omuz verdik, yol yürüdük. Rabbim inşallah sizlerle daha nice hizmetler yapmayı bizlere nasip eylesin. Sizin gibi değerli kardeşlerim ile yol yürüdüğümden dolayı ne kadar şükretsem az. Hepinize teşekkür ediyor başarılar diliyorum” dedi.

İLÇEMİZ İÇİN HAYALLERİMİZ VAR
Başkan Kılıç, “Halkımız bizlere şimdi yeni bir görev verdi, inşallah bu görevi layıkıyla yaparak gök kubbede hoş bir seda bırakacağız. Şimdi verdiğimiz sözleri yerine getirme vakti. El birliği ile ilçemiz adına inşallah güzel çalışmalara imza atacağız. Erenler’imiz için hayallerimiz var, isteklerimiz var” ifadelerini kullandı.

BAŞARI DİLEDİ
İl Başkanı Yunus Tever ise, “İl Yönetimi olarak sizin gibi değerli bir insanla çalışmaktan her zaman onur ve gurur duyduk. Şimdi bu şans Erenler halkının yanında. Sizlere inancımız ve güvenimiz sonsuz. Yeni görevinizi tebrik ediyor başarılar diliyorum. Rabbim yardımcınız olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 12:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER