banner28

Kılıç: “Bir ve Beraber Olursak Karşımızda Duracak Güç Yoktur”

Kızılcahamam’da gerçekleşen 28. Değerlendirme ve İstişare Kampından sonra açıklamalarda bulunan Erenler Belelediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kampta ifade ettiği gibi biz halkımızla, esnafımızla, iş adamlarımızla bir ve beraber olursak Allah’ın izniyle karşımızda duracak hiçbir güç yoktur” dedi.

Kılıç: “Bir ve Beraber Olursak Karşımızda Duracak Güç Yoktur”
banner3
AK Parti’nin Kızılcahamam’da gerçekleşen 28. Değerlendirme ve İstişare Kampına katılan Erenler Belelediye Başkanı Fevzi Kılıç, kamp dönüşünde açıklamalarda bulundu. Partisinin geleneğinde bulunan istişare kültürünü yerele taşıyacaklarını ifade eden Başkan Fevzi Kılıç, meclis üyeleri, ilçe teşkilatı ve muhtarlar ile bir arada ilçelerine hizmet adına çalışacaklarını söyledi. Başkan Kılıç, “Yüzde 65 gibi Türkiye genelinde ortalamanın üzerinde bir oyla bizleri ilçemize hizmetkar seçen halkımıza gönülden teşekkür ediyorum. Aynı şekilde gerek seçim öncesinde verdikleri manevi destek, güç, moralden dolayı ve seçim sonrasındaki nazik ziyaretlerinden dolayıda halkımıza teşekkürü borç biliyorum” dedi.

“BİRLİK VE BERABERLİK”
Başkan Kılıç, “Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kampta ifade ettiği gibi biz halkımızla, esnafımızla, iş adamlarımızla bir ve beraber olursak Allah’ın izniyle karşımızda duracak hiçbir güç yoktur. Genel Başkanımızın ifade ettiği gibi bir kutu kibritin içindeki çöpleri tek tek kolayca kırabilirsiniz ama kırkını birden kırmaya kalkarsanız başaramazsınız. Bizde bu şekilde vatandaşımızla, iş dünyamızla bir ve bereber olursak hedeflerimizi başaramama şansımız yoktur” ifadelerini kullandı.

‘PROJELERİMİZ VAR’
Kılıç, “İlçemizde çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. İlçemize değer katacak projelerimiz, planlarımız var. İnşallah ilçemizde yatırımı arttırarak üretimi, ihracatı çoğaltacağız hemde bu vesile ile gençlerimize iş imkanı sağlayacağız. Amacımız esnafıyla, öğrenciyle, iş adamıyla bir ve beraber güçlü bir Erenler inşa etmek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2019, 14:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER