banner28

Kılıç Başkan Yüce’yi Ağırladı

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’yi ağırlayan Başkan Kılıç, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce ile projeler ve yatırımlar üzerine değerlendirmelerde bulunduk. Amacımız büyükşehir belediyemiz ile koordineli bir şekilde ilçemizin güzel insanlarının yararına çalışmalara imza atmak” dedi.

Kılıç Başkan Yüce’yi Ağırladı
banner3

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’yi makamında ağırladı. Gerçekleşen ziyarette ilçede yapılacak çalışmalar hakkında görüşülürken Başkan Kılıç ve Başkan Yüce birliktelik vurgusu yaptı.

YÜCE İLE GÖRÜŞTÜ

Ziyaretle ilgili bilgi veren Başkan Fevzi Kılıç, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce ile bir araya gelerek ilçemize kazandırmak istediğimiz projeler, yatırımlar üzerine değerlendirmelerde bulunduk. Amacımız büyükşehir belediyemiz ile koordineli bir şekilde ilçemizin güzel insanlarının yararına çalışmalara imza atmak” dedi.

TÜM ENERJİMİZ İLE

Başkan Kılıç, “Erenler’imiz için hayallerimiz var, projeler için ilk adımları atıyoruz. Sayın Başkanımız Ekrem Yüce’nin de katkı ve destekleri ile inşallah güzel çalışmalara imza atacağız. Göreve geldiğimiz günden bu yana önceliğimiz halkımız tarafından bize iletilen acil problemler oldu. Şimdi tüm gayretimiz ve enerjimiz ile yatırımlara odaklandık” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2019, 16:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER