Kendi Kendine Yetebilen Belediye Olmanın Gururunu Yaşıyoruz

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, İlçede Fen İşleri ekiplerince hummalı bir şekilde çalışmaların devam ettiğini ifade ederek, Hamdolsun kendi kendine yetebilen bir belediye olmanın gururunu hep birlikte yaşıyoruz, dedi.

Kendi Kendine Yetebilen Belediye Olmanın Gururunu Yaşıyoruz
banner3

 

Geyve’de bir yandan asfalt çalışmaları devam ederken diğer yandan ekiplerin kilitli parke çalışması da devam ediyor.

Vatandaşlarla Sohbet

Hafta içi yoğun programlarından dolayı ekiplerin çalışmalarını denetlemeyen Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya hafta sonunu fırsat bilerek Bayat ve Örencik mahallerindeki çalışmaları yerinde inceledi. İlk önce Bayat’ta yapılan asfalt çalışmasını Mahalle muhtarı Mehmet Şafak ile birlikte inceleyen Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Bayat dönüşü Kozan’a çat kapı misafir olarak mahalle muhtarı İlhan üzüm ve vatandaşlarla sohbet etti.Kaya daha sonra Örencik mahallesine geçerek ekiplerin çalışmalarını inceledi.

Kendi Kendine Yetebilen Belediye Olmanın Gururunu Yaşıyoruz

Geyve Belediyesi olarak mahallelerde (köylerde) başlatılan  kilitli parke çalışmalarına Örencik mahallesinde ara vermeden devam ettiklerini ifade eden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, “ Geyve Belediyesi olarak başlattığımız asfalt projesi çalışmalarımıza devam ederken, diğer bir yandan kilitli parke taşı çalışmalarımıza da devam ediyoruz. Büyükşehir yasası ile birlikte yeni bağlanan mahallelerimizde (köylerimizde) Geyve Belediyesi olarak hizmetlerimiz ve yatırımlarımız devam ediyor. Tamamen kendi imkanlarımızla mahallelerimize asfalt atıyoruz. Kendi üretim fabrikamızdan ürettiğimiz kilitli parke taşımızla hizmetimizi sürdürüyoruz. İnşallah yakın zamanda da soğuk asfalt üretim plentimizi  kurarak mahallelerimizin hizmetine sunacağız. Hamdolsun kendi kendine yetebilen bir belediye olmanın gururunu hep birlikte yaşıyoruz. Ayrıca mahallelerimizde başlattığımız dere ıslah projeleri ile yatırımlarımızı artırarak devam ediyoruz. Sizlerden aldığımız güçle bunları başardık, inşallah bu yatırımları daha da ileri sevilere taşıyacağız. Durmak Yok, Huzura ve Hizmete Devam, dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2017, 12:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER