Kazan : 'Terör Kanser Gibi Sarıyor'

İstanbul’un göbeği Sultanahmet’te yaşanan bombalı terör saldırısının ardından Sakarya Barosu Başkanı Av. Zafer Kazan paylaşmış olduğu başsağlığı mesajında terörün ülkemizi bir kanser gibi sardığını belirterek: “Bu gidişat bizi, hepimizi tüketiyor..” dedi. Tüm bu sıkıntılar içinde birlik beraberlik sağlanamadığını hatta ülkenin çok daha büyük kutuplaşmalara ayrıldığına dikkat çeken Başkan Kazan:

Kazan : 'Terör Kanser Gibi Sarıyor'
banner3

TERÖR KANSER GİBİ SARIYOR

“Çok vahim zamanlar yaşıyoruz... Sultanahmet'teki bombalı terör saldırısında 11 kişi can verdi... Ne diyeceğimizi ne söyleyeceğimizi şaşırdık!! Hemen her gün Şehit haberleri geliyor, patlayan bombalar ile masum insanlar katlediliyor, terör bir kanser gibi ülkemizi sarmaya devam ediyor...” dedi.

Başkan Kazan mesajına şöyle devam etti:

SÖYLESEK TESİRİ YOK SUSSAK GÖNÜL RAZI DEĞİL

“Tüm bunlar yetmiyormuş gibi ülkenin yarısını vatansever diğer yarısını ise işbirlikçi veya hain ilan ediyoruz... Bu gidişat bizi, hepimizi tüketiyor... Söylesek tesiri yok, sussak gönül razı değil... Bir şey yapamıyor olmanın ezikliğini nasıl ifade edelim bilemiyoruz... Hayatını kaybedenlere rahmet yaralılara şifalar diliyoruz...”

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2016, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER