Kaynarca SAMEK'ten yılsonu sergisi

Büyükşehir Belediyesi Kaynarca SAMEK kursiyerlerinin hazırladığı yılsonu sergisi, 9 Mayıs Salı günü Kaynarca Kültür Merkezi’nde sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

Kaynarca SAMEK'ten yılsonu sergisi
banner3

SAMESakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Sanat ve Meslek Eğitim Kurslarında (SAMEK) yılsonu heyecanı devam ediyor. Kursiyerlerin öğretim süresince hazırladığı el emeği eserler, sanatseverlerin beğenisine sunuluyor. Yılsonu sergi açılışlarının Kaynarca SAMEK ile devam edeceğini açıklayan Yaygın Eğitim Şube Müdürü Halide Yeliz Kama, tüm Sakaryalıları 9 Mayıs Salı günü, saat 16.00’da, Kaynarca Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan sergi açılışı programına davet etti.

 

9 Mayıs Salı

Kama açıklamalarını şu şekilde sonlandırdı; “SAMEK merkezlerimizde yıl boyunca yapılan el emeği ürünler bu sergide katılımcıların beğenisine sunuluyor. Arifiye, Sapanca ve Akyazı’nın ardından şimdide Kaynarca’da sergi açılışımızı gerçekleştireceğiz. 9 Mayıs Salı günü açılacak olan sergimize tüm hermşerilerimizi davet ediyoruz” dedi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2017, 13:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER