banner28

Kaynarca'lı İşadamları 'KASİAD' Toplandı

Kaynarca Sanayici ve İşadamları Derneği ''KASİAD'' Cafem Resturant'da bir araya gelerek ilçenin geleceği ile ilgili projelerin takipçisi olma kararını aldılar.

Kaynarca'lı İşadamları 'KASİAD' Toplandı
banner3

KASİAD Başkanı İsmail Kaymak Başkanlığında toplanan Dernek Üyelerinin toplantısında ana gündem maddesi Acarlar Longozu ,kurulmakta olan Mobilyacılar OSB ve istimlak çalışmaları devam eden makineciler OSB olurken ,üyeler özellikle gelişmeye hazır olan Longoz ve OSB ler için bir dizi temaslarda bulunma kararı aldılar. OSB nin yanında küçük sanayiciler için 500 dönümlük bir alanın ayrılması konusunda yakın zamanda Belediye Başkanı Zeynur Özel'ide ziyaret edecek KASİAD üyeleri 15 Şubat'ta ise Ankara çıkarması yaparak ilçedeki turizm'i hareketlendirmek için TBMM 'de görev yapan Sakarya Milletvekilleri ile önemli görüşmelerde  bulunacaklar. 

 

Toplantı sonrası üyeler arası yapılan görüşmeyi değerlendiren KASİAD Başkanı İsmail Kaymak '' İlçede kurulmak üzere olan organize sanayilerde işleyiş ve işlemlerin daha hızlı yürütülmesi için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı ile görüşme kararı aldık. Ayrıca Osb 'lerde inşaat aşamasında ve üretim aşamasında Kaynarca'lı yerel Sanayici ve Esnafın rolü ve kazanımları görüşüldü. TBMM 'de Sakarya Milletvekilleri ile görüşerek ilçedeki turizm bölgelerinin hareketli hale gelmesi için görüşmeler yapacagız '' dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2016, 12:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER