Kaynarca'lı İşadamı '7' Ülkeye Çuval İhrac Ediyor

Kaynarca'lı bir iş adamı tarafından Kandıra Kurtyeri mahallesinde 2010 yılında kurulan Çuval Fabrikası şimdilerde içinde Ortadoğu ve AB ülkelerinde bulunduğu 7 ülkeye Çuval İhraç ediyor.

Kaynarca'lı İşadamı '7' Ülkeye Çuval İhrac Ediyor
banner3

Günlük 1000 adet çuvalın üretildiği ve 65 kişinin çalıştığı fabrika iç piyasa harici Fransa , Hollanda , Almanya, Kosava İran, Fas ve Çek Cumhuriyeti olmak üzere 7 ülkeye'de Çuval göndererek hem ilçe hemde Ülke ekonomisine önemli ölçüde katkı sağlıyor.Her çeşit ölçüde uluslararası kriterlere uygun olarak sanayi çuvalı üreten firma aynı zamanda müşterilerin ikinci el çuval ihtiyacınıda karşılıyor.

 

Firma Sahibi İbrahim Soysal ( 43 ) ''  2010 yılında kurduğumuz fabrikamızda 65 kişi çalışmakta olup şuan için 7 ülkeye Sanayi Çuvalı göndermekteyiz. İnşallah hedefimiz kapasitemizi artırarak Çuval İhracatımızı 15 ülkeye çıkarmaktır. Üretilip biriken Çuvalları İstanbul üzerinden Ortadoğu ve AB ülkelerine gönderiyoruz. Hem ilçe hemde Ülke ekonomisine katkıda bulunduğumuz için mutluyuz .Bunun yanında 65 kişiye iş vermek suretiyle istihdam oluşturmanın gururunu yaşıyoruz '' dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2016, 16:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER