banner28

Kaynarca'da Asfalt Memnuniyeti

Kaynarca’ya bağlı Küçükkışla, Osmanlı, Sarıbeyli, Kırktepe ve Mehter mahallelerinde gerçekleştirilen asfalt çalışmaları bölgede memnuniyet yarattı. Mahalle muhtarları yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Toçoğlu’na teşekkür etti.

Kaynarca'da Asfalt Memnuniyeti
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Kaynarca’nın Küçükkışla, Osmanlı, Sarıbeyli, Kırktepe ve Mehter mahallalerinde gerçekleştirilen asfalt çalışmaları memnuniyet yarattı. 13 kilometrelik güzergah üzerinde yer alan mahallelerde Büyükşehir Belediyesi tarafından 18 bin ton asfalt serimi gerçekleştirildi. Mahalle muhtarları çalışmalar dolayısıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na teşekkür etti.

 

Başkan Toçoğlu’na hizmet teşekkürü

Kırktepe Mahallesi Muhtarı Mesut Yerlikaya, “Büyükşehir Belediyemiz bu zamana kadar görmediğimiz hizmetleri gerçekleştiriyor. Özlem duyduğumuz çalışmalar, parklar, yollar ve diğer tüm çalışmalar bizi çok memnun ediyor. Bu sebeple Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın  Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyoruz” dedi. Osmanlı Mahallesi Muhtarı Ali Dişçi, “Büyükşehir Belediye Başkanımızın önderliğinde köylerimiz artık ulaşılamaz değil. Yollarımız çok güzel oldu. Altyapı da ciddi adımlar atılıyor. Tüm çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Yollarımız yenilendi

Yenilenen yolların mahallelide büyük memnuniyet yarattığını ifade eden Küçükkışla Mahalle Muhtarı Celil Karagöz, “Yollarımız yenilendi. Tüm mahalle sakinlerimiz memnuniyetlerini ifade ettiler. Ulaşımlar artık çok rahat ve güvenli bir hal aldı. Üzülerek belirtmeliyim ki bu güzergahta büyük araçlar çalışıyor. Kısa sürede tahribat oluşuyor. Temennimiz uzun yıllar yollarımız aynı güzellikte kalmasıdır. Başkanımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2017, 14:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER