Kaynarca Belediyesi'nde Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

Bir süredir devam eden müzakerelerin anlaşma ile sonuçlanması üzerine Kaynarca Belediyesinde imzalar atıldı. Kaynarca Belediyesi bünyesinde çalışan işçileri kapsayan toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Kaynarca Belediyesi'nde Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı
banner3

Kaynarca Belediyesi, Yerelsen Yetkilileri ile Hizmet-İş Sendikası arasında varılan anlaşma doğrultusunda, belediye işçilerinin 2 yıl süreyle geçerli olacak sosyal ödemeleri ile çalışma koşullarını belirleyen toplu iş sözleşmesi (TİS), Belediye Başkanı Zeynur ÖZEL, Yerelsen Yetkilileri ve Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Mehmet  Mesut GÖKDEMİR tarafından imza altına alındı.

Gökdemir yaptığı konuşmada, Kaynarca Belediyesi ve tüm Hizmet-iş üye çalışanlarının bölgedeki en iyi maaşı almasını istediğini ve bunun için çalıştıklarını dile getirerek, şunları söyledi: işçilerin çalışma şartlarını daha da iyileştirmek için gayret gösterdiklerini aktardı. İşçiye ve emeğe her zaman sahip çıktıkları belirten GÖKDEMİR: Sözleşmede belediye imkânlarını da gözettiklerini, sözleşmenin herkese hayırlı olması temennisinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2018, 12:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER