banner28

Kaymakam Çatmadım'a Hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Serdivan İlçe Kaymakamı olarak atanan Muhsin Çatmadım’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kaymakam Çatmadım'a Hayırlı olsun ziyareti
banner3

İlçe Başkanı Çelik, Çatmadım’a yeni görevinde başarılar dileyerek, “ Serdivan, her yönüyle gelişmiş ve gelişme potansiyeli çok yüksek Sakaryamızın gözbebeği bir ilçesi. İlçemizin bu duruma gelmesinde Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu ve Serdivan Belediye Başkanımız Sayın Yusuf Alemdar’ın çok büyük katkıları olmuştur. Ak Parti Serdivan İlçe Teşkilatı olarak bizlerde, bugüne kadar İlçemizin gelişmesi, daha yaşanabilir bir yaşam merkezi olması için elimizden gelen gayreti gösterdik, bundan sonrada göstermeye devam edeceğiz. Sayın Kaymakamımızın da birikmiş tecrübeleriyle Serdivan’ın gelişmesine önemli katkılar sunacağına inanıyor, yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

 

Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım’da, Serdivan’ın huzuru ve gelişimi için elinden gelen gayreti göstereceğini belirterek, ziyaretlerinden dolayı Osman Çelik ve yönetimine teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2016, 11:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER