banner28

Kaya Hafta Sonunu Hastalarla Geçirdi

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya bu hafta sonunu Devlet Hastanesinde yatan hastalarla geçirdi. İşten arta kalan zamanını vatandaşlarla geçirmeye çalışan Başkan Kaya bu kez de Geyve Devlet Hastanesinde yatan hastalara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Kaya Hafta Sonunu Hastalarla Geçirdi
banner3

Geyve Devlet Hastanesi içerisinde yer alan servisleri dolaşarak tedavi gören hastalarla ve hasta yakınları ile bir süre sohbet eden Başkan Kaya,beraberinde Belediye Meclis Üyesi Abdullah Özdemir ile  tüm hastalara acil şifalar, çalışanlara da işlerinde kolaylıklar diledi.

Ziyaret ettiği her hasta ile sohbet eden ve sağlık durumu hakkında bilgi alan Başkan Kaya “Hastalarımızdan sevgi ve şefkatimizi esirgememeyi bir borç bilelim. Özellikle yaşlı hastalarımız, hastalıklarından dolayı yatağa bağlanınca sevdiği insanların ziyaretlerine gelmelerini beklerler. Bizde onları yalnız bırakmayarak, moral verelim istedik. Bütün hastalarımıza Allah’tan şifa diliyorum” dedi.

Hasta ziyaretlerine verdiği önem ile bilinen ve günlük çalışma temposu içinde bölge halkının acılarını ve dertlerini paylaşmak adına her fırsatta hasta ziyaretlerini de gerçekleştiren Belediye Başkanı Murat Kaya’nın bu davranışı hasta ve hasta yakınlarından büyük takdir topladı.Hastane ortamında hatırlandıkları için çok memnun olan hastalar ve hasta yakınları, böyle bir ziyaretin kendilerine moral verdiğini ifade ederek başkan Kaya’ya teşekkürlerini ilettiler.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2017, 09:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER