'Karasulu Öğrencilerden Farkındalık Yaratmak İçin Sahil Temizliği'

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu önderliğinde gerçekleştirilen Karasu Sahilinde temizlik projesinde farkındalık yaratmak isteyen Karasulu öğrenciler Sahil boyunca temizlik yaptılar.

'Karasulu Öğrencilerden Farkındalık Yaratmak İçin Sahil Temizliği'
banner3

Karasu Belediyesi Çevre Koruma Müdürlüğünün kontrolünde, Karasu Sahilinde bulunan çöp ve atıkları toplama projesi kapsamında Karasu’da bulunan çeşitli okullardan gelen öğrenciler Karasu Sahilinde temizlik çalışması yaptılar.

Okullarda yürütülen Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Karasu Sahilinde bulunan çeşitli çöp ve atıklar öğrenciler tarafından toplandı. Karasulu öğrencilerin gösterdiği hassasiyet karşısında açıklama yapan Başkan İspiroğlu şu ifadelere yer verdi; “Çevreyi kirleten maalesef bizleriz. Çevremizin ve Sahilimizin temiz tutulması için gereken çalışmaları yapıyoruz. Karasu Sahili bizlerin gözbebeğidir. Bu konuda hassasiyet gösteren hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Canla başla çalışan çevre temizliği yapan Karasulu öğrencilerimizin Karasu Sahilinde yaptıkları temizlik ile örnek davranışta bulundular. Sahillerimizi temiz tutulmasının ve bu sosyal sorumluluk projesinin hemşerilerimiz için büyük farkındalık oluşturduğu düşüncesindeyim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2017, 10:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER