'Karasu'da Parkın İsmini Vatandaşlar Belirleyecek'

Karasu Belediyesi, Aşağı Aziziye Mahallesi 32 Evler mevkiinde örnek bir parkı Karasulu vatandaşların hizmetine sunmak için gün sayıyor.

'Karasu'da Parkın İsmini Vatandaşlar Belirleyecek'
banner3

İçerisinde kafeterya, oto park, çocuk oyun grubu, halı saha, kamelya, süs havuzları, yürüyüş yolu, basketbol, voleybol ve tenis kortunun bulunacağı parkın yapımı yaz sezonuna yetiştirilmesi için hızla devam ediyor. Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nun talimatıyla Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan ve kısa sürede tamamlanması planlanan park, modern yapısı ile Kuzey sahilinde örnek olacak nitelikte.

“WhatsApp Belirleyici Olacak”

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Aşağı Aziziye Mahallesi 32 Evler mevkiinde Halkımızın hizmetine sunacağımız parkın adını Karasulu vatandaşlarımız belirlesin istedik. İlçemize kazandıracağımız bu parkın ismi Vatandaşlarımızın ücretsiz WhatsApp hattımıza önerecekleri isimlerin ankete sunulması ile belirlenecektir. Sunulan isimler arasında çoğunluğu oluşturan ilk beş isim ile anketimiz belirlenecektir. Konuyla ilgili olarak WhatsApp Hattımız olan 0530 634 06 54 numaraya mesaj atarak isim önerilerinizi bekliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2017, 10:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER