Karasu Çöpten Geçilmiyor

Tatilcilerin bayram boyu akın ettiği Mavi Bayraklı karasu çöpten geçilmiyor. Çöpler uzun süredir alınmaması oldukça çirkin bir görüntü oluştururken vatandaşların da büyük tepkisine neden oldu.

Karasu Çöpten Geçilmiyor
banner3

Yaz aylarının vazgeçilmez mekanlarından olan ve Sakarya'nın incisi ünvanını elinde buluduran Karasu'da çöp konteynerlarının uzun süredir temizlenmemiş olması vatandaşın tepksine neden oldu. Mavi Bayraklı sahile sahip olan ilçede oluşan kötü görüntü tatilcileri huzursuz ederken sahil boyu ve ara mahallelerdeki konteynerlardan etrafa pislik yayılması hastalıklara da davetiye çıkarıyor.

Whatsapp ihbar hattımzıa ara sokak ve sahil boyunda çekilen fotoğrafları gönderen bir takipçimiz "Bayramın son günü Karasu gibi bir cennet ilçede böylesi bir görüntü yakışmıyor. Temizlik en önemli meselemiz. Konteynırlar uzun süredir alınmaması kabul edilebilr bir durum değil. Ara mahalleler ve ana caddelerde de durum aynı. Buralardan yayılan kötü ve yola akan sıvı hastalığa davetiye çıkarıyor. Bu güzellikteki bir ilçe de bunlar olmamalı." diyerek tepki gösterdi.

İşte O Görüntüler;

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2019, 11:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER